לפרטים נוספים התקשרו: 1-700-700-957

בלוג

איזה פתרונות קירור קיימים לעסקים ומסעדות

מקרר תעשייתי הוא מקרר רב עוצמה אשר נועד לאחסן ולשמר מוצרי מזון בצורה הטובה ביותר. מקררים תעשייתיים נמצא בעיקר בבתי עסק בתחום המסעדנות המגישים מזון בצורה אינטנסיבית. לפיכך, יש צורך במקררים איכותיים ובעלי עוצמה שיעבדו ללא דופי מסביב לשעון, כך שהלקוחות ייהנו ממוצרים שמורים וטריים.

לחץ כאן לכניסה לקטלוג מקרר מסחרי באתר

מקררים תעשייתיים - עמידים וחסכוניים יותר

בין אם מדובר במסעדה יוקרתית קטנה כגדולה, בית קפה או חדר אוכל, כל בית עסק בתחום המסעדנות מכיר בחשיבות הגדולה של ציוד למסעדות וקירור תעשייתי. המקררים מגיעים בגדלים שונים והם חסכוניים מאוד, בבתי עסק שעובדים ימים רבים הדבר עשוי להתבטא בהוזלה משמעותית בצריכת החשמל. כמו כן, הם עמידים במיוחד כשלרוב הם עשויים מנירוסטה השומרת על המקרר בצורה אופטימלית.

המקררים והמקפיאים התעשייתיים מגיעים בנפחים שונים וניתן לאחסן בהם כמות גדולה של מוצרי מזון. הם כוללים איטום חזק השומר על טריות המוצר, רגליים מתכווננות שבאמצעותן ניתן להתאים את הגובה הרצוי של המקרר. דבר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון במקררים מסוג זה הוא קלות הניקיון. מקררים שעובדים נון-סטופ מתלכלכים מהר לכן יש לנקות אותם לעיתים תכופות לשמירה על ההיגיינה במקרר. המקררים החדשים כוללים אטמי דלת הניתנים להסרה כך שניתן לנקות אותם ללא שום קושי. בנוסף המקררים כוללים פינות מעוגלות, כך שניתן לנקות גם את האזורים הפנימיים יותר במהירות ובקלות.

מקררים מתקדמים עם שלל פונקציות

המקררים התעשייתיים מתקדמים במיוחד והם עשירים בפונקציות שונות אשר נועדו לענות על הצרכים של בתי העסק. בין המאפיינים המתקדמים של המקרר התעשייתי:

  • ויסות מתקדם של עוצמת הקור
  • מקרר תצוגה דלפקי
  • שמירה על טמפרטורה קבועה ואחידה
  • הפשרה חכמה בעלת מנגנון הפועל רק בעת הצורך
  • אידוי אוטומטי
  • מדחס בעל עוצמה

לפני הקנייה - בצעו בדיקה אם המקרר עונה על הצרכים שלכם

אין להקל ראש בקניית מקרר תעשייתי. זהו מוצר בעל חשיבות קריטית לכל בית עסק ולכן יש לעשות בדיקה רצינית לפני רכישת המוצר. חשוב לבדוק את הפונקציונליות של המקרר ולשאול את עצמכם האם עונה על כל הדרישות שלכם, כגון: האם הוא מרווח דיו? האם ניתן לנקותו בקלות? האם הוא חסכוני בצריכת החשמל?.

את החיסכון בחשמל ניתן לבדוק בתווית האנרגיה עליה כתובה דרגת היעילות מ-g-a. כמו כן, יש לבדוק גם את האחריות על המוצר, למרות שמדובר לרוב במוצר עצמים עם סיכויי תקלה נמוכים, אין לקחת סיכון מיותר ורצוי מאוד לבחור בחברה המספקת אחריות ארוכת טווח.

בטופ קור אנו מציעים מגוון מקררים תעשייתיים ובאיכות הטובה ביותר. בין המקררים והמקפיאים שאנו מספקים: מקרר ויטרינה, מקרר חלביה, מקפיאים עומדים, מקפיאים שוכבים ועוד.

מאמרים נוספים

Call Now Button