לפרטים נוספים התקשרו: 1-700-700-957

קטלוג מוצרים

מהם הפרמטרים שצריך לבדוק לפני רכישת מקרר ויטרינה

מקרר ויטרינה הוא חובה בבתי עסק רבים. בתי קפה, גלידריות, מעדניות, מאפיות ועוד נעזרים במקררי ויטרינה, כדי ליצור תצוגה יפה ומפתה של המוצרים שבית העסק מציע. לא סתם נהוג לומר שאוכלים קודם כל עם העיניים: הרבה יותר כיף לבחור טעם של גלידה כשאפשר להסתכל על כל הטעמים, להתרשם מהמרקמים ומאופן התצוגה ורק אז להחליט. זה ברור שמקרר ויטרינה משפר את חוויית הקנייה, אבל איך בוחרים את המקרר שהכי יתאים לעסק שלכם?

הכול מתחיל בשקיפות

כאשר בוחרים מקרר ויטרינה, החלק הכי משמעותי הוא גודל השטח המזוגג של המקרר. בסופו של דבר, המטרה של מקרר ויטרינה היא לא רק לקרר, אלא גם להציג לראווה את המוצרים וליצור חוויית קנייה נעימה יותר עבור הלקוח. לכן, חשוב לוודא שהחלק המזוגג של המקרר הוא רחב מספיק כדי לספק תצוגה טובה.
דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא איכות הזיגוג של המקרר: עדיף לבחור בחומר באיכות גבוהה, עם עמידות גבוהה לשריטות ומכות, שיוכל לשרת אתכם לאורך זמן רב.

הגודל קצת קובע, וגם העיצוב

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו כאשר בוחרים מקרר ויטרינה הוא הגודל, הצורה והעיצוב הכללי. איך המקרר נראה כלפי חוץ? האם מדובר במקרר עומד, או במקרר שוכב? אם אתם מחפשים מקרר ויטרינה לדלפק, מדובר בעצם בכרטיס הביקור של העסק – זה הרושם הראשוני שהלקוח מקבל כאשר הוא מגיע לבית העסק. לכן, המקרר צריך להשתלב בחלל העסק בצורה טובה והרמונית, הן מבחינת הגודל שלו והן מבחינת העיצוב.

עוצמות הקירור לפני הכל

לפני העיצוב של המקרר או גודל הזגוגית, הדבר הכי חשוב הוא המפרט הטכני: בסופו של דבר המקרר נועד לתפקיד מרכזי אחד, שהוא, כמובן, לקרר. מסיבה זאת, לפני שבוחרים מקרר ויטרינה חשוב להתייעץ עם מומחים, שיסייעו לכם להבין איזה סוג של מקרר הכי יתאים לעסק שלכם ויענה על הצרכים הספציפיים שלכם.
דבר אחד שחשוב להסתכל עליו לפני שבוחרים מקרר זה סוג המדחס, שהוא בעצם המנוע שדוחס את גז הקירור לתוך הצנרת של המקרר. פעילות המדחס צורכת כמות גדולה של חשמל, ולכן חשוב לבחור במקרר בעל מדחס יעיל, חסכוני, ובעיקר – חזק מספיק כדי לעמוד בתנאי האקלים החם של ישראל.
כדאי גם לשים לב לסוג שכבת הבידוד, ולהתעקש על שכבה עבה מחומר איכותי. הבידוד של המקרר הוא זה שמונע מהקור לזלוג החוצה, ובכך שומר על המוצרים בתנאי האחסון המתאימים להם ומוזיל עלויות צריכת חשמל.

התקנת מקרר ויטרינה

כדאי מאוד לרכוש מקרר ויטרינה דרך חברה מקצועית, ולוודא שאת ההתקנה מבצע בעל מקצוע אחראי ואמין, שישתמש בחלקים מאיכות גבוהה. הצנרת של המקרר צריכה להיות איכותית ומותקנת כראוי, כדי למנוע תקלות במקרר ולחסוך בצריכת החשמל שלו.

אספקה מהירה

אספקה

אספקה מהירה עד בית העסק שלכם

התקנה מקצועית

התקנה

התקנת מקצועית ויסודית של מערכות קירור

תיקונים ואחזקה

תיקונים ואחזקה

עומדים לשירותכם בכל עת לתיקונים ואחזקה שוטפת של מקררים תעשייתיים ומקפיאים תעשייתיים

Call Now Button