לפרטים נוספים התקשרו: 1-700-700-957

קטלוג מוצרים


Deprecated: wp_make_content_images_responsive לא קיים מאז גרסה 5.5.0! השתמשו ב wp_filter_content_tags() במקום. in /home/topkorsu/domains/top-kor.co.il/public_html/wp-includes/functions.php on line 4863

מהי צריכת החשמל של מקרר תעשייתי ומדוע זה חשוב לבדיקה

אם אתם מעוניינים לרכוש מקרר תעשייתי לבית העסק שלכם, כנראה שיצא לכם להיתקל בהיצע רחב. כיום קיימים סוגים רבים של מקררים תעשייתיים, עם אפשרויות תצוגה שונות, עוצמות קירור שונות ומפרטים טכניים שונים. בחירת מקרר תעשייתי לא תלויה רק בגודל שלו ובהתאמה שלו לבית העסק. קיימים גם מאפיינים נוספים שחשוב לשקול, כאשר אחד מהם הוא צריכת החשמל של המקרר. מקרר הוא מוצר שמראש צורך כמויות גדולות יחסית של חשמל, ומקרר שצריכת החשמל שלו גבוהה מהדרוש לכם עלול לעלות לכם ביוקר.

לפני הכל: המדחס

סוג המדחס הוא מאפיין שפעמים רבות לא נותנים עליו את הדעת כאשר בוחרים מקרר תעשייתי, וחבל. מקרר עם מדחס מתאים וחסכוני יכול לחסוך עשרות אחוזים בצריכת החשמל של המקרר.
המדחס הוא בעצם מנוע בוכנה, שאחראי על דחיסת גז הקירור אל צנרת הגז. לסוג המדחס יש השפעה גדולה על היעילות האנרגטית של המקרר. כאשר בוחרים מקרר תעשייתי, כדאי לוודא שהמקרר מגיע עם מדחס חסכוני ויעיל.

בידוד איכותי

גורם נוסף שיש לו השפעה גדולה על היעילות האנרגטית של המקרר התעשייתי, ומתוך כך גם על צריכת החשמל שלו, הוא הבידוד של המקרר. התפקיד של הבידוד הוא לשמור על האוויר הקר בתוך חלל המקרר, ולמנוע דליפה (או בריחה) של האוויר הקר החוצה. מדובר בעצם בחומר שנמצא בדפנות המקרר, וככל שהוא עבה יותר ובעל צפיפות גבוהה יותר, כך רמת הבידוד היא טובה יותר. בידוד ברמה גבוהה משמעו צריכת חשמל נמוכה יותר. כאשר בוחרים מקרר, כדאי לבדוק מה עובי הבידוד. השקעה בבידוד איכותי היא חד פעמית, והיא תסייע לכם לחסוך בצריכת החשמל לטווח הארוך.

עובי הצנרת

גם לסוג הצנרת יש משמעות כאשר זה מגיע לצריכת החשמל במקררים תעשייתיים. לעתים קרובות, חברות שמתקינות מקררים תעשייתיים יתקינו צנרת דקה על מנת לחסוך בעלויות ההתקנה והחומרים. מדובר בפרט שבדרך כלל נסתר מהעין, לפחות מהעין הלא-מקצועית, אבל יש לו השפעה גדולה על צריכת החשמל של המקרר. צנרת דקה מדי עלולה להביא לצריכת חשמל גבוהה ב-15 עד 20 אחוזים, ולהתייקרות משמעותית בחשבון החשמל.
לכן, כאשר בוחרים מקרר תעשייתי, חשוב לבצע את הרכישה דרך חברה אמינה, שתתחייב להתקנת צנרת איכותית.

לסיכום, בחירת מקרר תעשייתי היא לא עניין של מה בכך: חשוב לשים לב לפרטים הקטנים. מדובר במוצר ששווה להשקיע ברכישה שלו, ולא לחסוך כשזה מגיע למדחס, לבידוד ולצנרת. על ידי כך שתשקיעו בפרטים אלו, תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים מקרר יעיל וחסכוני, שיסייע לכם להפחית את עלות חשבון החשמל בעתיד. בחירה במקרר בעל יעילות אנרגטית גבוהה מחד וצריכת חשמל נמוכה מנגד, יכולה להביא להוזלה משמעותית בעלות החשמל שבית העסק צורך.

אספקה מהירה

אספקה

אספקה מהירה עד בית העסק שלכם

התקנה מקצועית

התקנה

התקנת מקצועית ויסודית של מערכות קירור

תיקונים ואחזקה

תיקונים ואחזקה

עומדים לשירותכם בכל עת לתיקונים ואחזקה שוטפת של מקררים תעשייתיים ומקפיאים תעשייתיים

Call Now Button