לפרטים נוספים התקשרו: 1-700-700-957

קטלוג מוצרים


Deprecated: wp_make_content_images_responsive לא קיים מאז גרסה 5.5.0! השתמשו ב wp_filter_content_tags() במקום. in /home/topkorsu/domains/top-kor.co.il/public_html/wp-includes/functions.php on line 4863

מקפיא שוכב או עומד מה עדיף?

ענף הקירור מציע מגוון מקפיאים תעשייתיים, בגדלים ובסוגים שונים היכולים להתאים לכל מטרה וצורך של העסק. שני סוגי מקפיאים תעשייתיים נפוצים בתחום הם: מקפיא שוכב ומקפיא עומד. לרוב ברשתות המזון והסופרים נעשה שימוש בשני סוגי מקפיאים אלה על מנת להשיג אחסון אפקטיבי וכן למקסם את האפקט השיווקי של מקפיאים אלה.

מה הוא מקפיא שוכב?

מקפיא שוכב המכונה גם "מקפיא אמבטיה" הוא המקפיא בו נעשה בעיקר שימוש במוצרים קפואים שאינם גבוהים. יש בו שטח אחסון גדול המגיע עד כ-500 ליטר כך שניתן לאחסן בו תכולה רבה. המקפיא נגיש והוא משמש גם כמקפיא תצוגה מעבר להיותו כלי להקפאת מזון. מבחינת מקום אחסון, המקפיא תופס לרוב יותר מקום מהמקפיא העומד ולכן יש לבחון את גודל המקפיא ולהתאימו לשטח העסק.

מקפיא שוכב

מה הוא מקפיא עומד?

מקפיא עומד משמש לרוב לאחסון מוצרים גבוהים יותר בגלל קומתו הגבוהה של המקפיא. במקפיא זה לרוב ניתן לאחסן כמות פחותה של מוצרים והוא תופס פחות שטח מהמקפיא השוכב. כמו כן מקפיא זה מציג את המוצרים לעיני הלקוחות, זאת לעומת המקפיאים השוכבים שלעתים הצרכנים חולפים עליהם בצורה שטחית יותר ולא טורחים להסתכל מטה.

מקפיא תעשייתי עומד

כיום ניתן להשיג מקפיאים תעשייתיים משודרגים שעושים הרבה יותר מלבד ל"הקפיא". המקפיאים החדשים כוללים מערכת הפשרה אוטומטית מתקדמת המונעת הצטברות קרח, כך שהמזון אינו מאבד מטריותו. כמו כן, במקפיאים יש בקר אנלוגי המודד באופן רצוף אחר הטמפרטורה, כך שהוא מפקח על טמפרטורה תקינה ומונע קירור לא תקין שעלול להוביל לפגיעה בטריות המזון ולסיכון בריאותם של הצרכנים.

אז באיזה מקפיא לבחור? מקפיא עומד או מקפיא שוכב?

כאמור, רוב רשתות המזון עושות שימוש בשני סוגי המקפיאים, מקפיא שוכב מחזיק ביתרון הנפח והמקפיא העומד מחזיק באפקט תצוגתי ובאחסון מוצרים גבוהים. שימוש בשני סוגי מקפיאים אלה, תוך כדי סידור נכון של המוצרים במקפיא עשוי לתת את האפקט השיווקי האופטימלי.

מקפיא שוכב

הדבר החשוב ביותר הוא לעשות בדיקה בטרם הקניה – הן בדיקה של הצרכים שלנו מבחינת גודל, עיצוב, עוצמת קירור ומחיר והן בדיקה של איכות המקפיאים. חשוב לרכוש, הן מקפיאים שוכבים והן מקפיאים עומדים מחברה בעלת מוניטין בתחום הקירור על מנת להבטיח מקפיא איכותי שישרת את העסק למשך שנים רבות ויעמוד בעומס יום-יומי.

טופ קור קירור תעשייתי מייבאת ומשווקת מקפיאים שוכבים ועומדים איכותיים המיוצרים ע"י החברות המובילות בענף הקירור ומתוצרת איטלקית משובחת ואיכותית ביותר בשוק. המקפיאים שלנו חסכוניים בחשמל, בעלי עמידות גבוהה, מיוצרים בטכנולוגיה החדישה ביותר ובעלי מראה מסוגנן המושך את עין הצרכן.

אספקה מהירה

אספקה

אספקה מהירה עד בית העסק שלכם

התקנה מקצועית

התקנה

התקנת מקצועית ויסודית של מערכות קירור

תיקונים ואחזקה

תיקונים ואחזקה

עומדים לשירותכם בכל עת לתיקונים ואחזקה שוטפת של מקררים תעשייתיים ומקפיאים תעשייתיים

Call Now Button