לפרטים נוספים התקשרו: 1-700-700-957

קטלוג מוצרים


Deprecated: wp_make_content_images_responsive לא קיים מאז גרסה 5.5.0! השתמשו ב wp_filter_content_tags() במקום. in /home/topkorsu/domains/top-kor.co.il/public_html/wp-includes/functions.php on line 4863

למה משמשים חדרי קירור והקפאה?

חדרי קירור תעשייתיים משמשים לשמירה על מוצרים שנדרשים לאחסון בטמפרטורות ספציפיות, כמו מזון או תרופות. מדובר במוצרים שאם יאוחסנו בטמפרטורה שלא מתאימה להם, הם עלולים להתקלקל ולגרום לתחלואה במקרה הטוב, או אפילו לאובדן חיים במקרה הגרוע.
בגלל שבתי עסק מסוימים נדרשים לאחסון של מזון או של תרופות, משרד הבריאות קבע נהלים ותקנות מיוחדים, שנועדו לוודא כי מוצרים אלו יישמרו בתנאים הנכונים עבורם. מדובר בהנחיות שיש להקפיד עליהן על פי החוק, אך האופן שבו ההנחיות ימולאו בפועל תלוי רבות בבית העסק הספציפי.

חדר קירור צריך להתאים לעסק על פי מוצריו

חשוב לציין שלא כל חדר קירור מתאים לכל סוגי המוצרים. בעוד שאחסון מזון דורש טמפרטורות מסוימות, כאשר מדובר בתרופות יש צורך בטמפרטורות אחרות. לכן, חדר הקירור צריך להתאים לבית העסק שבו הוא נמצא כדי לענות על דרישות האחסון הייחודיות לעסק.
חשוב לשים לב להבדל בין חדרי קירור לחדרי הקפאה. בעוד שחדרי קירור נועדו לקירור של המוצרים לטמפרטורות מעל נקודת הקפיאה, לחדרי הקפאה יש את היכולת לייצר סביבה שבה הטמפרטורה היא מתחת לאפס.

איזה עסקים זקוקים לחדרי קירור?

מסעדות: במסעדות, בתי קפה, דוכני אוכל ורשתות מזון, יש צורך בגישה מהירה למגוון של חומרי גלם, שדורשים אחסון בתנאים מתאימים. בתי עסק בתחום המזון זקוקים לחדרי קירור כדי לשמור על איכות וטריות המזון ולמנוע תחלואה.

מטבחים מוסדיים: חדר קירור הוא חלק בלתי נפרד מרשימת ציוד למטבח תעשייתי. מטבחים במוסדות כמו בתי חולים, פנימיות, בתי אבות וכו', מאכילים בכל יום עשרות רבות של אנשים, ומטבע הדברים זקוקים לפתרונות אחסון למזון.

מרכזים לשיווק ולפיתוח תרופות וציוד רפואי: לא מדובר רק בבתי מרקחת, אלא גם במכוני מחקר ובתי חרושת לייצור תרופות. תרופות דורשות תנאי אחסון ייחודיים, ואחסון של תרופות בתנאי חום לא מתאימים, עלול להפוך אותן לבלתי שמישות או גרוע מכך – למזיקות. לכן, בכל עסק שמאחסן תרופות, יש צורך בחדר קירור מותאם.

בתי דפוס: מקומות שמתמחים בהדפסה עובדים פעמים רבות עם מכבשים וציוד כבד אחר, שעלול לגרום להתחממות האוויר בבית הדפוס. כדי לשמור על הציוד וגם על העובדים, בתי דפוס רבים כוללים חדרי קירור ייחודיים.

לסיכום, בתי עסק רבים לא יכולים לפעול בלי חדרי קירור. בניית חדרי קירור חייבת להיות מותאמת לצרכים של בית העסק הספציפי ולתנאים השוררים במבנה.

אספקה מהירה

אספקה

אספקה מהירה עד בית העסק שלכם

התקנה מקצועית

התקנה

התקנת מקצועית ויסודית של מערכות קירור

תיקונים ואחזקה

תיקונים ואחזקה

עומדים לשירותכם בכל עת לתיקונים ואחזקה שוטפת של מקררים תעשייתיים ומקפיאים תעשייתיים

Call Now Button