לפרטים נוספים התקשרו: 1-700-700-957

בלוג

מקרר תצוגה, ויטרינות תצוגה מה השימושים?

מקרר ויטרינה המכונה גם ויטרינה תצוגה זהו מקרר תעשייתי אשר נועד להציג את מוצרי המזון, גלידות, עוגות וכד' שבמקרר עבור הקונה כחלק מציוד למטבח תעשייתי. מקררים אלו נפוצים בסופרמקטים, מעדניות ורשתות מזון אחרות, מקרר תצוגה דלפקי בעל חשיבות לעסק. למקררים אלה ישנה חשיבות גדולה הן מבחינת איכות הקירור והן מהבחינה העיצובית והגודל.

לחץ כאן לבחירת מקרר ויטרינה באתר

מקרר תצוגה דלפקי איכותי יבטיח קירור אופטימלי למוצרי המזון השונים, כך שבעל העסק לא צריך לחשוש מתקלות ואי טריות המוצר, דבר שעלול לנטישת לקוחות. כמו כן, מקרר מעוצב ומודרני משדרג את מראה החנות, משרה אווירה נעימה ומושך את הלקוחות לשהות במקום ולבצע קנייה.

סוגי מקררים ושימושים שונים למקררים

מקררי הויטרינה נועדו לאחסן את כל מוצרי המזון השונים אשר זקוקים לקירור: חלב, בשר, סלטים, עוגות, גלידות, ירקות ועוד. להלן מספר דוגמאות למקררי ויטרינה נפוצים:

מקרר ויטרינה לבשר

מקרר ויטרינה תצוגה לבשר מגוון מוצרי בשר: נקניקיות, נקניקים, שניצלים, בשר טרי ועוד. בשר זה מזון בסיסי שחשוב מאוד לשמור בקירור על פי התקן של משרד הבריאות, בשר שנמצא כלא טרי עלול לפגוע בשמו הטוב של העסק, הלכך יש להקפיד לעשות במקררים איכותיים.

מקרר תצוגה דלפקי לבשר

מקרר גלידות

כאשר מדברים על מקרר לגלידות, ישר חושבים על המקררים אותם אנו רגילים לראות מחוץ לפיצוציות ובהם מסודרים בצורה נוחה מגוון שלגונים טעימים בגוונים וסוגים שונים. אך חשוב לציין כי מקרר גלידות הוא למעשה מקפיא אחסון המשמש כחלק מציוד תעשייתי למגוון מקומות נוספים כמו – לאולמות אירועים, למסעדות, בתי קפה, גלידריות, חברות קייטרינג, מוסדות ציבוריים או פרטיים ועוד מיני מקומות נוספים. במקררים אלו ניתן לאחסן קינוחים שונים קפואים ולהגיש אותם לאורחים, לקוחות או מבקרים.

מגוון רב של סוגי מקררים

כל בעל עסק חייב לרכוש ציוד איכותי שיבטיח ללקוחותיו מוצרי מזון טריים, בין אם מדובר בגבינות, יינות, מוצרי בשר, קפואים ועוד מיני רבים. בניהם ניתן למצוא גם גלידות שונות הזקוקות לטמפרטורה מסוימת על מנת לשמור על טריותם ועל המרקם שלכם, כך שמצד אחד הם לא יהיו קשים וקפואים מידי ומצד שני לא יהיו רכים מדי. לכן, חשוב לבחור במקפיא אחסון המיועד לגלידות. בחירה נכונה של מקרר גלידות עם טמפרטורות מדויקות, יוכלו להקנות ללקוחות גלידה טעימה ומשובחת בדיוק במרקם הנכון.

מקרר גלידות ריק לתצוגת גלידות

מי לא אוהב גלידה? ילדים ומבוגרים כאחד חושקים במזון הטעים והמתוק. בין אם אתם מינימרקט, סופרמרקט או רשת מזון גדולה, אין ספק, מקרר גלידות חדשני ומעוצב אשר מציג בצורה יפה את טעמי הגלידה השונים יסייע לך בעל העסק למכור יותר גלידות! מקרר לאחסון גלידות עם יחידת קירור פנימית ללא מנוע חיצוני, במגוון גדלים ועומקים שונים, מקרר המאחסן את הגלידה כולל גם וסת טמפרטורה דיגיטלי יעיל מאוד וחסכוני בחשמל.

מקרר תצוגה לעוגות

מקרר עוגות מושלם לתצוגת עוגות יפות ומעוררות תאבון! עוגות שוקולד, עוגת גבינה, עוגת תפוחים, עוגת גבינה וכל טעם אחר שרק תרצו. מקרר תצוגה לעוגות חדשני ומעוצב יציג בצורה יפה את העוגות הטעימות שאתם מוכרים לקהל הלקוחות בעסק. מקרר לעוגות הוא בעצם גם מקפיא, הכולל וסת טמפרטורה, ויטרינה לתצוגה דלפקית לעוגות, גישה מהיר לעובד מאחורי מקרר העוגות והתצוגה יעילה מאוד מללקוח, כמובן קיים גם מקום ייעודי להנחת פתקית שיווקית עם שם העוגה, כך שהלקוח לא יצביע ויגיד: את זה, אלא יידע את שם העוגה המופיעה במקרר תצוגה לעוגות. קיימים מגוון גדול של מקררי עוגות כך שניתן להתאימם לעסקים קטנים וגדולים כאחד.

מקרר עוגות

מקרר ויטרינה לשתייה

מקרר זה נועד לאחסון מוצרי שתייה - מיצים, משקאות מוגזים, משקאות אנרגיה ועוד. גם כאן חשוב מאוד להשתמש במקרר איכותי שיקרר במהירות ובטמפרטורה המתאימה על מנת שהלקוחות ייהנו ממשקה קר, מצרך חשוב מאוד, במיוחד בימי הקיץ הלוהטים.

מקרר ויטרינה לסלטיה

מקרר זה נועד לאחסן מגוון סלטים וממרחים עבור הלקוחות, מתאים לרשתות מזון, מעדניות, בתי קפה, שיפודיות ועוד. מומץ להציג את מוצרי המזון בצורה יפה ונעימה ללקוח, כמו כן מומלץ להשתמש במקררים חדשניים המספקים פתרונות אחסון מתקדמים וכן מאפשרים ניקוי קל, דבר שמסייע מאוד לעובדי המטבח והניקיון במקום שצריכים לנקות את המקרר ולשמור על היגיינה מידי יום.

מקררי ויטרינה בטופ קור

טופ-קור הנה חברה מובילה בתחום הקירור התעשייתי בכלל ובייבוא ומכירת מקררי ויטרינה בפרט. אנו מספקים מקררי ויטרינה באיכות הגבוהה ביותר תוצרת איטליה. המקררים שלנו איכותיים יותר, מגיעים במגוון גדלים ומעוצבים בצורה מרהיבה וקורצת ללקוח, מה שמגדיל את הסיכויים לביצוע קנייה. המקררים עומדים בחזית הטכנולוגייה וכוללים מגוון פונקציות שימושיות שמסייעות לכם לאחסן את המוצרים בקלות וכוללות מגוון אופציות קירור בהתאם לצרכים של העסק. כמו כן, כל המקררים שלנו מגיעים עם אחריות ארוכת טווח, מה שמעיד על איכות המוצר ועמידותו הגבוהה.

מאמרים נוספים

Call Now Button